KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303160
nr 1430 3160
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad Rhode. Olja på duk, 28x33 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:32:37
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr